Izvor:
Agencije

Svi vrlo dobro znamo da se propisuju kazne za nelegalno odlaganje otpada.
Ali, ponekad situacija izmakne kontroli, a izgleda da sve više građana ne mari za gradsku čistoću, kao ni rad i zalaganje vrijednih ekipa.
Ekipa KJKP Rad iz Sarajeva, na svojoj Fejsbuk stranici podijelila je videozapis u kome je jedna bh. građanka, nastanjena u Kranjčevićevoj ulici u sarajevskom naselju Marijin Dvor, bacala otpad kroz prozor.
Osoba je jako brzo identifikovana, a sačinjena je službena zabilješka, i uskoro se očekuje izdavanje prekršajnog naloga od 100 do 1.500 KM.
Najnovije
14
26
14
21
14
17
14
07
14
06
Trenutno na programu