
Bivši gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić sahranjen je danas na gradskom groblju u Pučilama.
Ni kiša nije omela brojne građane da na vječni počinak isprate Mićića, kojeg će, kako kažu, pamtiti kao velikog i dobrog čovjeka i političara.
Na prethodno održanoj komemoraciji u Centru za kulturu "Semberija", u prisustvu članova porodice i rodbine, brojnih prijatelja i saradnika, od Mićića su se oprostili kćerka Mila, predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković, a prisutnima su se obratili u ime Gradske uprave prof. dr Vlado Simeunović i Predrag Jović ispred Stranke demokratske Srpske Semberija.
Epidemiološke mjere spriječile su dolazak na komemoraciju brojnih predstavnika prijateljskih gradova Bijeljine, a koji su uputili telegrame saučešća porodici i saradnicima Miće Mićića.
Najnovije
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Trenutno na programu
0:00
Centar dana (R)
infotejment
1:30
Skuld (R)
dokumentarni porgram
2:00
Art radar (R)
emisija iz kulture
2:30
Najbolje iz ATV jutra (R)
informativno politički