Извор:
АТВ

Фудбалери Црвене звезде савладали су Железничар у Панчеву резултатом 1:2 у утакмици 15. кола Суперлиге Србије.
Звезда је поново прошла кроз пакао и тешком муком дошла до тријумфа.
Железничар је повео голом Романића у 16. минуту и тим резултатом се отишло на одмор.
У другом полувремену Барак Бахар је увео Мијатовића, Иванића и Букарија и то се исплатило.
Прво је Иванић изједначио у 61. минуту, а тријумф црвено-бијелима донио је млади Мијатовић у 76. минуту.
Звезда је друга на табели домаћег шампионата са 34 бода док је Железничар на 14. позицији са 11 освојених бодова.
Најновије
12
24
12
18
12
09
12
07
12
05
Тренутно на програму