Izvor:
Srpskainfo

Sunčan dan u Banjaluci obilježio je vozač motornog vozila "Vespa" koji se parkirao nasred ulice u naselju Obilićevo, ispred srednjoškolskog doma.
Prolaznika koji je zabilježio ovu fotografiju, naveo je da se zbog ovakvog oblika parkiranja stvorila velika gužva nasred raskrsnice.
Nažalost, svjedoci smo primjera sve većeg broja bahatih vozača koji parkiraju svoja vozila gdje stignu, bez straha od posljedica.
(Foto: Srpskainfo)
Najnovije
15
50
15
49
15
41
15
31
15
27
Trenutno na programu