Izvor:
SRNA

Predsjednici Vlada Republike Srpske i Srbije Radovan Višković i Miloš Vučević posjetili su danas Dom kulture u Prebilovcima, gdje su ih mještani upoznali sa problemom nedostatka vode, te su dobili obećanja da će to biti riješeni.

Dvojicu premijera u Domu kulture dočekali su mještani koji su istakli da su Prebilovci jedino selo u opštini Čapljina koje nema vodu.
Nakon što su se upoznali sa tim problemom, premijeri su obećali da će finansirati projekat vodosnabdijevanja Prebilovaca.
Višković je rekao da će kontaktirati sa vlastima Čapljine i riješiti taj problem.
Višković i Vučević su tokom posjete Domu kulture pogledali izložbu "Prebilovci 1941".

Najnovije
09
43
09
32
09
30
09
21
09
21
Trenutno na programu