Narodni miting "Branimo Srpsku" u Bijeljini 16. novembra

Izvor:

ATV

09.11.2023 22:12
Народни митинг "Бранимо Српску" у Бијељини 16. новембра

Narodni miting "Branimo Srpsku", na kojem će govoriti najviši zvaničnici Republike Srpske, biće održan u Bijeljini u četvrtak, 16. novembra.

Gradski odbor SNSD-a Bijeljina poručio je da je Republika Srpska brutalno napadnuta i da se njene institucije nalaze pod do sada neviđenim pritiscima od nelegalnog i lažnog visokog predstavnika Kristijana Šmita.

Narodni mitinzi "Branimo Srpsku" održani su već u Gradišci, Prijedoru, Doboju, Zvorniku i Trebinju.

Podijeli: