Izvor:
ATV

Nosilac odborničke liste SNSD-a u Bijeljini Bojan Savić rekao je da su izbori važan dan za građane Semberije jer odlučuju kakvu Bijeljinu žele naredne četiri godine, te pozvao birače da izađu na izbore.
Nakon što je ispunio svoju građansku dužnost na biračkom mjestu u školi "Sveti Sava" u centru grada, Savić je pozvao sve građane da to urade.
"Nemoj da ti je svejedno, od toga se ne oporavlja", rekao je Savić.
Najnovije
12
44
12
25
12
23
12
20
12
07
Trenutno na programu