Izvor:
ATV

Crni dim ponovo se nadvio nad Banjalukom iznad Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske gdje, kako saznajemo, gori deponija guma!
U Vatrogasno-spasilačkoj brigadi Banjaluka za ATV-u su potvrdili da je požar prijavljen, te da je na teren upućena dežurna ekipa.
”Prijavljeno je da je u ulici Jovana Raškovića došlo do požara na deponiji guma. Ekipe su na terenu”, navode vatrogasci.
Najnovije
21
58
21
48
21
48
21
39
21
26
Trenutno na programu