Udario u stub na ulazu u bolnicu i poginuo

Izvor:

Agencije

06.11.2023 17:22
Ударио у стуб на улазу у болницу и погинуо

Z.M. je poginuo u saobraćajnoj nesreći kada je automobilom udario u stub na ulazu u Univerzitetsku bolnicu Foča, navedeno je u saopštenju nadležne Policijske uprave.

Z.M. je u momentu nezgode vozio automobil kia sorento.

Nezgoda se dogodila jutros oko 5.35 časova.

Uviđaj su obavili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Foča uz prisustvo i nadzor dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Trebinje.

U prostorijama za prosekturu Univerzitetske bolnice u Foči danas će biti izvršena obdukcija  tijela nastradalog.

Policijski službenici nastavljaju rad na dokumentovanju ove saobraćajne nezgode, navodi se u saopštenju.

(Foto: Radio Foča)

Podijeli: