Izvor:
Kurir

Nakon veoma niskih temperatura koje su prethodnih dana okovale region, konačno poboljšanje i čini se pravo proljeće oduševilo je Beograđane.
Temperatura od čak 27 stepeni natjerala je grupu mladića u Beogradu da "otvore sezonu" kupanja.
Kako se može vidjeti na snimku koji se proširio mrežama i za kratko vrijeme postao viralan, mladići su se skinuli u kupaći, pa uletjeli pravac u fontanu na Trgu Nikole Pašića.
Izazvali su svu pažnju prolaznka.
Najnovije
10
36
10
32
10
31
10
30
10
15
Trenutno na programu