
Premijerka Srbija Ana Brnabić izjavila je da očekuje da će danas biti više od 5.000 novozaraženih korona virusom.
Ona je u Nacionalnoj akademiji za javnu upravu rekla da su podaci jutros u 8 sati bili lošiji u odnosu na jučerašnji dan u isto vrijeme.
Brnabić je dodala da u ovom trenutku nema razloga da se nastava u školama odvija onlajn, navodeći da će sa Kriznim štabom razgovarati o daljim koracima, s obzirom na to da građane najviše brine hoće li raditi vrtići i škole, prenosi Tanjug.
Najnovije
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Trenutno na programu