Izvor:
Tanjug

Zbog dojave o bombi u jednoj bolnici u mjestu Bremerhafenu u Donjoj Saksoniji njemačka policija evakuisala je pacijente iz zgrade.
Kako se navodi u saopštenju policije, nakon dojave dobijene oko 18.30 sati, policija, vatrogasci i pripadnici spasilačkih službi došli su na lice mjesta.
Iz zgrade je evakuisano četrdesetak pacijenata. Psi tragači trenutno pretražuju kliniku. Nije poznato ko stoji iza ove prijetnje, prenosi Bild.
Okolina bolnice je blokirana, a policija moli prolaznike da obiđu ovu zonu.
Najnovije
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Trenutno na programu