
Urnebesne fotografije objavljene su na Facebook stranici "Prometne zgode i nezgode", a prizor nije nasmijao samo vlasnike vozila koji su došli na kupanje u Solaris kraj Šibenika.
I nije ovo samo ove godine, već kako pišu dalmatinski mediji, ljeti se stalno ponavljaju iste situacije.
Svi bi htjeli parkirati tik u more, a neki da mogu, i u more. Želja im se sada i ostvarila. Kad žele autom u more, eto šta se dogodi.
Zaboravili su ili jednostavno ne poznaju oscilacije plime i oseke.
"Naši gosti parkiraju kad je oseka, ali ih iznenadi plima. Solaris kod Šibenika", objavljeno je na stranici.
Veselo je bilo i čitati komentare ispod objave.
"Kad žele autom u more i eto rezultata", "Biće posla za limare", "Rijetke fotografije auta kako piju morsku vodu…", "Prvi red do mora poprima novo značenje".
Najnovije
18
33
18
28
18
07
18
06
18
02
Trenutno na programu