Izvor:
Telegraf

U medijima se pojavila vijest da je glumac Bane Vidaković danas završio u bolnici i da je primljen u lošem stanju.
Tragom vijesti da se glumac navodno predozirao, kako je prenio Kurir, pošto je popio previše tableta, novinari Telegrafa su kontaktirali Vidakovića da saznaju da li je to istina i u kakvom je trenutno stanju glumac.

On je otkrio da je po sredi bio drugi problem.
"Ma ne, kolabirao sam samo od vrućine ništa, sve je u redu. Dobro se osjećam, sve je u redu. Još sam debeo i to je to“, rekao je glumac u šali pa dodao:
"Kući sam pušten. Kolaps je bio pošto imam višak kilograma. Pozdravljam vas, sve najbolje“, završio je razgovor Vidaković.
Najnovije
14
26
14
21
14
17
14
07
14
06
Trenutno na programu