Izvor:
Telegraf

U medijima se pojavila vijest da je glumac Bane Vidaković danas završio u bolnici i da je primljen u lošem stanju.
Tragom vijesti da se glumac navodno predozirao, kako je prenio Kurir, pošto je popio previše tableta, novinari Telegrafa su kontaktirali Vidakovića da saznaju da li je to istina i u kakvom je trenutno stanju glumac.

On je otkrio da je po sredi bio drugi problem.
"Ma ne, kolabirao sam samo od vrućine ništa, sve je u redu. Dobro se osjećam, sve je u redu. Još sam debeo i to je to“, rekao je glumac u šali pa dodao:
"Kući sam pušten. Kolaps je bio pošto imam višak kilograma. Pozdravljam vas, sve najbolje“, završio je razgovor Vidaković.
Najnovije
13
22
13
18
13
09
13
08
13
05
Trenutno na programu