Učesnik Zadruge pozdravio Ostrog, pa pao sa stolice

Izvor:

Agencije

02.10.2023 08:53
Учесник Задруге поздравио Острог, па пао са столице

Zadrugar Uroš Stanić sjedio je u dvorištu sa Markom Janjuševićem i Mensurom, te im se pohvalio kako ga Crnogorci posebno vole.

Ipak, on je pored pozdrava za Crnu Goru uputio u pozdrav manastiru Ostrog, nakon čega su se Janjuš i Mensur blijedo pogledali.

АТВ од данас на ћирилици: Представљен нови лого и идентитет

ATV od danas na ćirilici: Predstavljen novi logo i identitet

- Pozdrav za manastir Ostrog, pozdrav za Crnu Goru – rekao je on, dok ga je Janjuš gledao, pa potom upitao:

- Pozdrav za manastir Ostrog? - upitao je.

Odmah nakon ove izjave, Uroš je pao sa stolice, što je zadrugare nasmijalo do suza.

Podijeli: