Izvor:
ATV

U novom izdanju 'Energo klub' provjeravamo ima li odgovora Sindikatu i upravi Elektroprivrede o povećanju plata.
Istražujemo još i: Da li se sa toplim danima povećala potrošnja i hoće li mreža izdržati? Okreće li se privreda zelenoj energiji? Da li HET već osjeti sušu?
Emisiju uređuje Bojan Nosović, a vodi Kristina Sekerez.
'Energo klub' petak u 18 časova i 20 minuta.
Najnovije
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Trenutno na programu