
Novak Đoković je poslije osvajanja Vimbldona otišao sa suprugom Jelenom na odmor u Hrvatsku.
Nole se skroz opustio... Zaslužio je!
Na Koručuli je u restoranu i zapjevao.
Jelena, Novak i cijela muzička grupa za stolom otpevali su čuveni hit Olivera Dragojevića: "Kad mi dođeš ti".
Nole je to izvođenje podijelio sa pratiocima na "Instagramu" uz komentar:
"Kad mi dođeš tiii i osmjeh vratiš miii, sva patnja i bol života mog će proć... Čarobno veče. Pevanje sa klapom sa Korčule. Divno iskustvo. Zahvalan što delim ovako posebne trenutke sa Jelenom".
Najnovije
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Trenutno na programu