Еvropsko prvenstvo

Rumunija razbila Ukrajinu! Realov golman tri puta vadio loptu iz mreže!

• Izvor: ATV
  • 17.06.2024. 15:27

Reprezentacija Rumunije savladala je Ukrajinu rezultatom 3:0 u prvom meču grupe Е Еvropskog prvenstva u Njemačkoj.

Posljednji put su igrali 2026. godine i tada je Ukrajina slavila rezultatom 4:3.

Osim ove dvije selekcije u grupi Е nalaze se i Belgija i Slovačka.

UŽIVO:

Kraj utakmice!

90' - Četiri minute nadoknade.

85' - Ne da se Ukrajincima da danas postignu pogodak uprkos velikom broju prilika.

79' - Ražvan Marin je požutio kod Rumuna.

77' - Sudakov je raspalio po lopti, ali golman Nita brani to.

71' - Sudakov je pokušao zaprijetiti iz slobodnjaka, ali lopta ide samo do živog zida.

57' - GOOOOOOOOOOOL! Rumuni razbijaju Ukrajince! Draguš je pogodio nakon fantastičnog poteza i asistencije Mana!

53' - 2:0 Novi sjajan pogodak. Ražman Marin sjajno pogađa s 20-ak metara udaljenosti od gola. Otišla je lopta ispod ruku Lunjina!

51' - Ukrajinci dolaze do prvog kornera u drugom dijelu.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

45' - Dvije minute nadoknade.

35' - Ukrajinci napadaju, pokušavaju doći do izjednačenja.

29' - GOL!!! Stanču pogađa maestralno, ovo je najbolji gol Еvropskog prvenstva do sada. Lunjin je loše ispucao loptu, a u nastavku akcije Stanču sjajno postiže gol!

Ovdje možete da vidite majstoriju kapitena Rumunije.

21' - Prvi korner na utakmici imaće selekcija Ukrajine.

8' - Iznenada se stvorila šansa za Rumune, Koman je šutirao sa distance, ali pravo u golmana Lunjina.