Izvor:
ATV

Na današnjoj utakmici protiv Veleža, navijači Borca zahvalili su se doskorašnjem igraču ovog kluba Marku Jovanoviću za sve što je uradio za klub sa Gradskog stadiona. Na tribini sa najvatrenijim pristalicama banjalučkog kluba istakli su transparent na kojem je pisalo "Mare, hvala za sve".
Podsjećamo, Jovanović je iz Borca u januaru prešao u novosadski Proleter.
Najnovije
08
53
08
52
08
45
08
40
08
36
Trenutno na programu