Izvor:
Tanjug

Fudbaleri Mančester Sitija poraženi su večeras od Totenhema rezultatom 4:0 u utakmici 12. kola Premijer lige.
Bio je to peti uzastopni poraz tima Pepa Gvardiole, prvi na "Etihadu", čime je prekinut niz od 52 utakmice na domaćem terenu.
Džejms Medison bio je dvostruki strijelac, u 13. i 20. minutu, a pogađali su i Pedro Poro u 52. i Brenan Džonson u 90+3. minutu.
Siti je drugi na tabeli sa 23 boda, pet manje od Liverpula.
Najnovije
18
15
18
10
18
04
18
00
17
58
Trenutno na programu