Izvor:
Telegraf

Fudbaleri Španije pobijedili su ove subote u prijateljskom meču Albaniju sa 2:1, a ono što je privuklo veliku pažnju jeste što je meč odigran u Barseloni u kojoj nacionalni tim nije nastupao 18 godina.
Naime, mnogi u Španiji očekivali su reakciju navijača na stadionu Espanjola na himnu Španije, a ona slika koja je viđena mnogo je prijatno iznenadila. I pored toga što se u Kataloniji zalažu za nezavisnost i otcjepljenje, fudbalere je dočekao pun stadion, a navijači koji su mahali španskim zastavama i ovacijama pozdravili nacionalnu himnu.
Uz to, preko cijele tribine razvučena je velika zastava Španije.
Zanimljivo, neki od navijača nosili su i transparent na kojem je pisalo: "Kosovo je Srbija, Katalonija je Španija":
Najnovije
22
32
22
19
22
15
22
04
22
02
Trenutno na programu