Kvalifikacije za Ligu šampiona

Hrabri Borac poražen u Solunu, odluka pada u Banjaluci!

• Izvor: ATV
  • 24.07.2024. 21:30

Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona na gostovanju od ekipe PAOK-a rezultatom 3:2 (2:2).

Revanš meč igra se za sedam dana na Gradskom stadionu u Banjaluci sa početkom od 21 čas.

Kraj: PAOK - Borac 3:2

90+3' - Igraće se još tri minuta u Solunu

86' - Samata šutira daleko iznad prečke gola Borca

84' - Šiškovski spasava Borac, ostaje 3:2

82' - Kulašin spasava Borac i loptu skida sa gol-linije

81' - Mladi Vuković sjajno šutira, ali brani golman PAOK-a njegov udarac

73' - Sada prijeti Taison, ali njegov udarac završava preko gola Šiškovskog

66' - Despodov u šansi, međutim loše šutira i prilika je upropaštena

60' - Prilika za Kulašina, ali sudija pokazuje da ofsajd

58' - Lijepa akcija Herere i Vukovića, međutim, brani se domaćin

54' - Švab prijeti, ali brani se Borac

51' - GOOL! PAOK ponovo vodi. Mrežu Borca pogađa Еkong

47' - Borac prvi prijeti u nastavku. Vukovićev šut ponovo blokira odbrana domaćih

46' - Počelo je drugo poluvrijeme u Solunu

Kraj prvog poluvremena: PAOK - Borac 2:2

45+3' - Tri minuta sudijske nadoknade

45' - GOOL! Borac ponovo stiže do izjednačenja! Kulašin pogađa mrežu PAOK-a!

39' - GOOL! Ponovo vodi domaćin. Mrežu Šiškovskog po drugi pu trese Koulierakis

32' - Nova prilika za Borac. U šansi je Vuković, ali njegov udarac blokiraju Grci

26' - Pokušava Švab, ali lopta ide pored gola Borca

22' - GOOOL! Herera pogađa sa bijele tačke, Borac je izjednačio u Solunu!

21' - Penal za Borac!

17' - GOOL! Vodi PAOK, strijelac je Koulierakis

15' - Sjajna prilika za Banjalučane! Lukić pokušava glavom, ali lopta ide preko gola protivnika

13' Dobar napad Borca, ali Herera u ofsajd poziciji. Igraju Banjalučani hrabro u uvodnim minutama meča

9' Dosta prekršaja u samom startu utakmice, Borac je imao još jedan prekid nakon faula na Vukovićem. PAOK ima i veći posjed, ali nema još pravih prilika

4'Prijeti i Borac, Grahovac je pokušao direktno iz slobodnog udarca, blokira odbrana tima iz Soluna

3' Prvi opasan napad domaćina preko Еkonga, ali golman Šiškovski siguran u svom šesnaestercu i kupi loptu

1' - Počela je utakmica u Solunu

Sastavi:

PAOK: Kotarski, Sastre, Trost-Еkong, Koulierakis, Baba, Švab, Ozdoev, Despotov, Murg, Taison, Tomas.

Borac: Šiškovski, Herera, Karolina, Mejers, Kvržić, Grahovac, Skorup, Savić, Vuković, Kulašin, Lukić.

Sudije:

Glavni sudija je David Šmajc, a njegovi pomoćnici su David Gabrovec i Tomaž Cerne. Četvrti sudija je Dejan Balažič, a u VAR sobi su Alen Borošak i Dragoslav Perič (svi Slovačka).

Ori se sa "Tumbe": Borac, Borac!

Najvatreniji navijači PAOK-a do posljednje stolice ispunili svoju tribinu.

Igrači izlaze na zagrijavanje.

Pristigli su i navijači Borca. Njih oko stotinu zauzelo je svoje mjesto na tribini sat vremena prije početka utakmice.

Crveno-plavi su stigli na stadion "Tumba", a ako je suditi po fotografijama, u taboru Velikana iz Platonove, vlada sjajna atmosfera.

Takođe, pristigli su i navijači Borca. Njih oko stotinu zauzelo je svoje mjesto na tribini sat vremena prije početka utakmice.

Očekuje se da će na tribinama biti oko 20.000 navijača.

• 12:15 Gola nauka, dokumentarni program (R)

'' Gola nauka, dokumentarni program (R)

• 13:10 Autošop magazin (R)

Za ljubitelje automobilizma, auto tržišta i najnovijih informacija o vašem ljubimcu.

• 13:55 Vijesti

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta svaki radni dan.

• 14:00 Ćirilica

'Kroz uzbudljiv, dinamičan i nepredvidiv razgovor sa različitom paletom gostiju - od stručnjaka i renomiranih teoretičara, političara i funkcionera, umjetnika do estradnih ličnosti otkriva informacije koje ne objavljuju ni najskandalozniji tabloidi.

• 16:00 Revolucije 1917 (R)