Ko gubi, ima pravo da se ljuti - Džejms bijesan napustio arenu, odbio rukovanje sa Jokićem

Izvor:

Agencije

25.10.2023 16:30
Ко губи, има право да се љути - Џејмс бијесан напустио арену, одбио руковање са Јокићем

Američka javnost razočarana je ponašanjem Lebrona Džejmsa po završetku meča sa Denver Nagetsima.

Lebron je u bijesu napustio "Bol arenu" posijle povika sa tribina, ignorišući Nikolu Jokića koji je želio da se pozdravi s njim po završetku utakmice.

Kada je shvatio da su Lebron i Dejvis krenuli ka svlačionici, samo je napravio grimasu i odmahnuo rukom.

Lejkersi su poraženi su u Denveru na otvaranju sezone, 21. u Lebronovoj NBA karijeri.

Džejms je postigao 21 poen, za 29 minuta na parketu “Bol arene”. Upravo će njegova minutaža biti često u fokusu javnosti ove sezone

Podijeli: