Izvor:
ATV

Tokom minulug vikenda, veći broj banjalučkih ulica bio je bez grijanja.
Odmah po prijavi, krenulo se u sanaciju kvarova.
O svemu su se oglasili iz Gradske uprave.
"Nakon primjedbi naših građana na isporuku grijanja, tokom vikenda je otklonjeno preko 70 odsto kvarova na toplovodnoj mreži", rekli su iz Gradske uprave Banjaluka.

Kako su još dodali, kvarovi će biti u potpunosti sanirani u narednim danima.
"Angažovali smo još radnika i firmi koji rade na otklanjanju kvarova", dodaje se.
Najnovije
21
13
21
03
20
55
20
50
20
49
Trenutno na programu