Komentari:
0
Usljed kvara na platformi, u centru Banjaluke, jedan muškarac je ostao u korpi na visini, zbog čega su intervenisali banjalučki vatrogasci, koji su ga spasili.
Kako su danas, 28. septembra, saopštili vatrogasci, intervencija je zabilježena u 09.32 u Ulici Kralja Alfonsa 13.
"Na intervenciji je bilo osam vatrogasaca i dva vozila", saopštila je Vatrogasno-spasilačka brigada Banjaluka.

Društvo
8 mj
0
Ostali sportovi
8 mj
0
Svijet
8 mj
0
Zdravlje
8 mj
0
Banja Luka
8 mj
0
Banja Luka
8 mj
0
Banja Luka
8 mj
0
Banja Luka
8 mj
0Najnovije
19
40
19
32
19
20
19
12
19
09
Trenutno na programu