Izvor:
ATV

Banjalučko naselje Motike od juče je bez struje. Iz Elektrokrajine su za ATV rekli da je u pitanju dalekovod koji nije izdržao, ali da će mještani ovog naselja dobiti električnu energiju u toku dana.
Radnici ovog preduzeća sinoć nisu uspjeli da poprave kvar, ali su postao nastavili jutros i trebalo bi da mještani dobiju struju u toku dana.
Zbog velikih padavina nastali su brojni problemi širom BiH u snabdijevanju električnom energijom.
Najnovije
08
30
08
26
08
23
08
14
08
05
Trenutno na programu