Izvor:
ATV
Komentari:
2
Od danas se ponovo naplaćuje parking u Banjaluci. Ova odluka će biti na snazi do 31. decembra. To je ujedno i rok da se formira posebno preduzeće za naplatu.
Ukoliko se do tada ne osnuje preduzeće, naplata će biti ponovo obustavljena.
Besplatan parking Banjalučani su imali od prošle godine kada je Ustavni sud Republike Srpske osporio odluke o poskupljenju parkinga. Od tada do danas, tek oni koji nisu znali za ovu odluku plaćali su parking.
Najnovije
20
20
20
10
20
08
19
53
19
48
Trenutno na programu