Poskok "šeta" banjalučkim naseljem, građani oprez

Izvor:

BanjalučkePriče.net

24.10.2023 23:47
Поскок "шета" бањалучким насељем, грађани опрез

Na Hisetama u blizini škole "Jovan Jovanović Zmaj" viđen je poskok.

Ovaj opasni gmizavac se slobodno kreće u blizini onih najmlađih.

Pretpostavlja se da je u pitanju ženka te građani strahuju da postoji mogućnost da ima i mlade, zbog čega nije napustila trenutno stanište. 

Grad Banjaluka postala je pogodno stanište za različite životinje, od pasa lutalica, koji prave ozbiljne probleme građanima do divljih životinja poput lisica, lasica, a trenutno mještanima Hiseta glavobolju zadaje poskok koji se očigledno nastanio u ovom naselju i uskoro ne planira iseljenje s obzirom da mu pogoduje i visoka temperatura za ovo doba godine.

Podijeli:

Tag :