Izvor:
ATV

Nakon kratkotrajne kiše koja je u poslijepodnevnim zahvatila Banjaluku, nebo iznad najvećeg grada Srpske ukrasio je prelijep prirodni fenomen.
Građane je nakon padavina oduševila dvostruka duga, po drugi put u posljednjih mjesec i po dana.
Podsjećamo, sredinom marta sličan prizor pojavio se na nebu iznad grada na Vrbasu.
Tada je ovaj fenomen bio još izraženiji, a kako je izgledao pogledajte na linku u nastavku.

Najnovije
20
24
20
19
20
00
19
59
19
50
Trenutno na programu