Izvor:
ATV

Kupci stanova u Novom Boriku u Banjaluci, kojima kompanija "Ekvator" nije izgradila plaćene stanove protestovali su juče u centru grada.
Sa transparentima na kojima je pisalo “Nismo dali svoju životnu muku za hotel Slaviju”, “Prevarant Đoko Ekvator" oni su se uputili pred hotel Slaviju koja je takođe u Davidovićevom vlasništvu.
Nakon posjete hotelu, oni su došli pred Gradsku upravu koju takođe smatraju odgovornom za svoje probleme.
“Žrtve smo brutalne prevare firme “Ekvator”, preko pet godina čekamo ključeve stanova, a od toga nema ništa. Iznenadio nas je postupak gradonačelnika koji na naša dva pismena zahtjeva nije ništa odgovorio, a tražili smo samo da nas sasluša. Ovo nije samo naš problem nego i grada i cijele Republike Srpske”, poručili su oni ispred Gradske uprave.
Najnovije
15
49
15
43
15
39
15
38
15
31
Trenutno na programu