Prevareni kupci protestovali ispred Gradske uprave: "Prevarant Đoko Ekvator"

Izvor:

ATV

13.10.2023 13:38
Преварени купци протестовали испред Градске управе: "Преварант Ђоко Екватор"

Kupci stanova u Novom Boriku u Banjaluci, kojima kompanija "Ekvator" nije izgradila plaćene stanove protestovali su juče u centru grada.

Sa transparentima na kojima je pisalo “Nismo dali svoju životnu muku za hotel Slaviju”, “Prevarant Đoko Ekvator" oni su se uputili pred hotel Slaviju koja je takođe u Davidovićevom vlasništvu.

Nakon posjete hotelu, oni su došli pred Gradsku upravu koju takođe smatraju odgovornom za svoje probleme. 

“Žrtve smo brutalne prevare firme “Ekvator”, preko pet godina čekamo ključeve stanova, a od toga nema ništa. Iznenadio nas je postupak gradonačelnika koji na naša dva pismena zahtjeva nije ništa odgovorio, a tražili smo samo da nas sasluša. Ovo nije samo naš problem nego i grada i cijele Republike Srpske”, poručili su oni ispred Gradske uprave.

Podijeli: