Izvor:
ATV

Udruženje porodica sa četvoro i više djece "Četiri plus“ održaće u nedjelju “Porodičnu šetnju za život” u nedjelju u centru Banjaluke.
Kako su naveli organizatori, šetnja će simbolično početi u pet do 12, a okupljeni će prošetati od zgrade Vlade Republike Srpske do tvrđave Kastel.
Prema njihovim riječima, cilj je da se pokaže sva ljepota i snaga porodice i da se podigne svijest o značaju djece.
Udruženje je pozvalo sve građane da se pridruže velikoj porodičnoj šetnji.
Inače, ove sedmice se obilježava Međunarodna nedjelja djeteta.

Najnovije
09
43
09
35
09
30
09
21
09
12
Trenutno na programu