
Direktor Rudnika mrkog uglja (RMU) Zenica Nevzet Vrškić i cijela Uprava podnijeli su ostavke.
Ostavku su uputili “Elektroprivredi”, koja će o tome obavijestiti Vladu FBiH, saznaje Avaz.
Podsjetimo, Vrškićevu ostavku ranije je tražio Nermin Džindić, ministar energije, rudarstva i industrije, zbog lošeg vođenja i upravljanja rudnikom.
Najnovije
14
38
14
33
14
29
14
23
14
05
Trenutno na programu