Izvor:
ATV

Stanko Ignjatović iz Žepča godinu i po dana je živio na otpadu.
Takođe, živio je i u šatoru osam mjeseci.
Nakon toga, počeo je da, uz pomoć dobrih ljudi, gradi kuću.
Nema penziju, nego samo 150 KM socijalne pomoći.
Često je gladan pa zato jede travu, žabe, puževe, ptice, a najslađi su mu crvi iz drveta.
Dao je i jedan recept za pripremu puževa.
Najnovije
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Trenutno na programu