Ilon Mask se oglasio o pretplatama na Tviteru

Izvor:

Agencije

22.10.2023 08:27
Илон Маск се огласио о претплатама на Твитеру

Nakon početka naplate pretplate za korišćnje platfome Iks (bivši Tviter), vlasnik i izvršni direktor te kompanije oglasio se sa novim informacijama na tu temu.

Ilon Mask je otkrio plan o uvođenju dvije vrste pretplate, od kojih bi jedna bila jeftinija, a druga skuplja.

Obje bi korisnicima dale sve mogućnosti, s tim što bi prva sadržaje prikazivala bez uklanjanja oglasa, dok bi pretplatnicima skuplje tarife oglasi bili uklonjeni.

Koliki bi bio mjesečni iznos ovih pretplata i šta bi se one tačno podrazumijevale, niti je poznato, niti je sam Mask otkrio.

"Osnovna" pretplata na Iks, u iznosu od jednog dolara godišnje, već je uvedena svim novim korisnicima na Novom Zelandu i Filipinima, sa ciljem da se "smanji broj botova i spam profila".

Oni novi korisnici koji ne žele da je plate, moći će samo da čitaju i pregledaju objavljene sadržaje drugih korisnika, ali ne i da "aktivno učestvuju", odnosno da samo objavljuju sadržaje na platformi.

Podijeli: