Izvor:
Agencije

Nakon početka naplate pretplate za korišćnje platfome Iks (bivši Tviter), vlasnik i izvršni direktor te kompanije oglasio se sa novim informacijama na tu temu.
Ilon Mask je otkrio plan o uvođenju dvije vrste pretplate, od kojih bi jedna bila jeftinija, a druga skuplja.
Obje bi korisnicima dale sve mogućnosti, s tim što bi prva sadržaje prikazivala bez uklanjanja oglasa, dok bi pretplatnicima skuplje tarife oglasi bili uklonjeni.
Koliki bi bio mjesečni iznos ovih pretplata i šta bi se one tačno podrazumijevale, niti je poznato, niti je sam Mask otkrio.
"Osnovna" pretplata na Iks, u iznosu od jednog dolara godišnje, već je uvedena svim novim korisnicima na Novom Zelandu i Filipinima, sa ciljem da se "smanji broj botova i spam profila".
Oni novi korisnici koji ne žele da je plate, moći će samo da čitaju i pregledaju objavljene sadržaje drugih korisnika, ali ne i da "aktivno učestvuju", odnosno da samo objavljuju sadržaje na platformi.
Two new tiers of X Premium subscriptions launching soon.
— Elon Musk (@elonmusk) October 20, 2023
One is lower cost with all features, but no reduction in ads, and the other is more expensive, but has no ads.
Najnovije
07
33
07
27
07
20
07
13
07
11
Trenutno na programu