Izvor:
Radio Sarajevo

U popodnevnim satima, u srijedu, 19. februara, došlo je do obustave tramvajskog saobraćaja u Sarajevu.
Ovu informaciju su za portal Radiosarajevo potvrdili iz Dispečerskog centra KJKP GRAS.
Kratko su kazali da je tramvajski saobraćaj obustavljen cijelom dionicom.
Iz GRAS-a nisu pružili uzroke obustave saobraćaja, kada je došlo do obustave, kao ni kada će isti biti ponovo uspostavljen.
Najnovije
18
08
17
49
17
30
17
01
16
57
Trenutno na programu