Izvor:
Radio Sarajevo

U popodnevnim satima, u srijedu, 19. februara, došlo je do obustave tramvajskog saobraćaja u Sarajevu.
Ovu informaciju su za portal Radiosarajevo potvrdili iz Dispečerskog centra KJKP GRAS.
Kratko su kazali da je tramvajski saobraćaj obustavljen cijelom dionicom.
Iz GRAS-a nisu pružili uzroke obustave saobraćaja, kada je došlo do obustave, kao ni kada će isti biti ponovo uspostavljen.
Najnovije
21
57
21
44
21
30
21
20
21
03
Trenutno na programu