Izvor:
ATV
Komentari:
0
Podzemne vode napravile su probleme na brojnim mjestima u Laktašima zbog čega se oglasio i načelnik Miroslav Bojić.
"Večeras su usljed velikih količina padavina podzemne vode napravile ozbiljne probleme u centru Laktaša i još nekoliko naselja gdje su poplavljeni Gradska uprava, Dom kulture, Vatrogasno, Dom zdravlja, nekoliko stambenih zgrada i domaćinstava", napisao je Bojić.
On je poručio da se tereni obilaze i da vatrogasci odmah reaguju sa pumpama.
"Obezbijedili smo za kratko vrijeme veliki broj pumpi za izbacivanje vode i isušivača pa se građani mogu javljati na sledeće brojeve i uz strpljenje uradiće se sve što bude trebalo! Na terenu je i Komunalno vozilo većeg kapaciteta koje izvlači vodu iz stambenih zgrada!", napisao je Bojić na društvenoj mreži Fejsbuk.
Najnovije
06
55
06
53
22
58
22
55
22
50
Trenutno na programu