Izvor:
Radio Sarajevo

Zbog saobraćajne nezgode koja se dogodila u naselju Bjelave, na magistralnom putu Tuzla-Srebrenik, a u kojoj su učestvovala tri putnička vozila, saobraća se usporeno-naizmjeničnim propuštanjem vozila.
Saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala tri automobila se dogodila u mjestu Bjelave, a prijavljena je u 11 i 30 sat, govori potparolka Ministarstva unutrašnjih poslova Adnana Sprečić.
Jedno vozilo je završio na krovu.

Dvije osobe prevezene su na ukazivanje ljekarske pomoći u UKC Tuzla, a uviđaj je u toku, piše Radio Sarajevo.
Najnovije
18
22
18
19
18
11
18
03
17
47
Trenutno na programu