
S.Z. i S.Đ., obojica iz Banjaluke, policija je juče u Gradišci zatekla da prikupljaju humanitarnu pomoć, a da prethodno nisu podnijeli prijavu za prikupljanje priloga nadležnoj organizaciji, saopšteno je iz PU Gradiška.
"Policijski službenici Policijske stanice Gradiška su u Ulici Prve protivoklopne artiljerijske brigade, oko 11 časova, zateklo lica da prikupljaju dobrovoljne priloge, a da prethodnu nisu podnijeli prijavu za prikupljanje dobrovoljnih priloga mjesno nadležnoj organizacionoj jedinici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srapske, a što su bili u obavezi po članu 5. Zakona o javnom redu i miru Republike Srpske", pojašnjeno je iz policije.
Protiv njih će biti podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka nadležnom sudu.
Najnovije
12
46
12
31
12
24
12
18
12
09
Trenutno na programu