Golf dva izgorio na putu

22.11.2023 18:14
Голф два изгорио на путу

Vozač autombila golf dva čiji su inicijali S.M. iz Zvornika prijavio je zvorničkoj Policijskoj stanici da mu se na magistralnom putu Zvornik-Milići u mjestu Jošanica danas zapalio i izgorio automobil.

Pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice Zvornik ugasili su požar na automobilu.

Policija je, nakon prijave vlasnika vozila oko 11 časova, izašla na lice mjesta i sačinila službenu zabilješku.

U Policijskoj upravi Zvornik novinarima je rečeno da uviđaj nije vršen jer u ovom slučaju nije bilo krivičnog djela.

Očevici kažu da se automobil zapalio, vjerovatno, zbog kvara na instalacijama. 

Podijeli: