
Vozač autombila golf dva čiji su inicijali S.M. iz Zvornika prijavio je zvorničkoj Policijskoj stanici da mu se na magistralnom putu Zvornik-Milići u mjestu Jošanica danas zapalio i izgorio automobil.
Pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice Zvornik ugasili su požar na automobilu.
Policija je, nakon prijave vlasnika vozila oko 11 časova, izašla na lice mjesta i sačinila službenu zabilješku.
U Policijskoj upravi Zvornik novinarima je rečeno da uviđaj nije vršen jer u ovom slučaju nije bilo krivičnog djela.
Očevici kažu da se automobil zapalio, vjerovatno, zbog kvara na instalacijama.
Najnovije
18
58
18
58
18
37
18
32
18
22
Trenutno na programu