Gorio punto u Banjaluci

Izvor:

ATV

17.10.2023 15:45
Горио пунто у Бањалуци

Banjalučki vatrogasci juče su intervenisali na gašenju požara na automobilu fijat punto.

Do požara je došlo oko 17.30 sati u Cerskoj ulici.

Sudeći prema fotografijama, gorio je prednji dio vozila, a vatrogasci su brzom intervencijom uspjeli da ugase požar.

Još uvijek nema informacija šta je uzrokovalo požar.

Srećom, u ovom incidentu niko nije povrijeđen.

Podijeli: