
Motociklista, koji je danas izgubio kontrolu nad motociklom i pao na kolovoz na magistralnom putu Zvornik-Milići, u mjestu Novo Selo, prevezen je u zvorničku Bolnicu radi ukazivanja ljekarske pomoći.
Saobraćajna nezgoda je Policijskoj stanici za bezbjednost saobraćaja Zvornik prijavljena oko 16.20 časova, potvrđeno je danas novinarima u zvorničkoj Policijskoj upravi.

Policija je izvršila uviđaj, nakon čega je saobraćaj normalizovan.

Najnovije
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Trenutno na programu