Od Brčaka oduzet ford: Vozio neregistrovan automobil, duguje više od 500 KM za kazne

Izvor:

ATV

04.10.2023 10:06
Од Брчака одузет форд: Возио нерегистрован аутомобил, дугује више од 500 КМ за казне

Policija iz Doboja je juče od višestrukog povratnika u činjenju prekršaja lica inicijala M.G. iz Brčkog oduzela ford.

Prilikom kontrole utvrđeno je da je M.G. višestruki povratnik u činjenju prekršaja i da za kazne duguje 506 KM.

Provjerom u službenim evidencijama utvrđeno je da upravlja neregistrovanim vozilom prije sticanja prava na upravljanje što je evidentirano ANPR kamerom.

"Protiv navedenog lica će nadležnom sudu biti podnesen Zahtjev za pokretanje prekršajnog postupaka", naveli su iz PU Doboj.

Podijeli: