Izvor:
ATV

Vlasnik kuće u Zvorniku prijavio je da ga je podstanar opljačkao, saopšteno je iz nadležne Policijske uprave.
On je prijavio da je iz kuće ukraden zlatni nakit vrijedan 5.000 KM.
Krađa se, kako je rekao, dogodila u periodu od juna do kraja avgusta a vlasnik kuće je krađu prijavio sinoć.
"Dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini naložio je da se preduzmu potrebne radnje na dokumentovanju krivičnog djela krađa“, rečeno je iz Policijske uprave Zvornik.
Najnovije
10
56
10
53
10
51
10
44
10
35
Trenutno na programu