
Gorska služba spasavanja Sarajevo krenula je u potragu za dvojicom stranaca iz Holandije i Njemačke koji su se izgubili na širem području Bjelašnice.
U podnevnim satima Gorska služba spasavanja dobila je dojavu da su se izgubila dvojica stranih državljana na širem lokalitetu Bjelašnice, te je krenula u potragu i pronalazak izgubljenih, saopšteno je iz ove službe.
U akciji su angažovane stanice Sarajevo i Konjic.
Timovi se kreću prema približnim lokacijama iz dva pravca kako bi se što brže okončala potraga zbog trenutnih vremenskih prilika.
Najnovije
14
35
14
24
14
19
14
17
14
08
Trenutno na programu