Izvor:
ATV

Dva muškarca inicijala Ž.Đ. i B.M. oba iz Srpca uhapšena su juče u toj opštini zbog nasilničkog ponašanja.
Policiji je juče oko 11 časova prijavljeno da je u jednom ugostiteljskom objektu u Srpcu došlo do tuče između četiri lica.
Po prijavi su postupili pripadnici PS Srbac koji su utvrdili da je gore navedeni dvojac fizički napao oštećene D.T. i M.T. takođe iz Srpca.

Oštećeni su zbog zadobijenih povreda zbrinuti u Dom zdravlja Srbac, a potom su transportovani na UKC Srpske na dalje preglede gdje je utvrđeno da su zadobili povrede koje nisu opasne po život.
O svemu navedenom obaviješten je dežurni tužilac OJT Banjaluka.
Najnovije
07
26
07
21
07
20
07
18
07
18
Trenutno na programu