
Fiat bravo bez registarskih tablica oduzet je juče od S.B. iz Laktaša zbog vožnje bez položenog vozačkog ispita neregistrovano auto za koje nije imao potrebne dokumente, saopšteno je iz PU Banjaluka.
Provjerom u službenim evidencijama, utvđeno je, da je navedeni višestruki povratnik u činjenju prekršaja, te da ima evidentiran dug u registru novčanih kazni u iznosu od 3.232 KM, navodi se u saopštenju.
Od lica S.B. vozilo je oduzeto, te će protiv istog biti podnešen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, rekli su iz PU Banjaluka.
O svemu je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda Banjaluka – Odjeljenje za prekršaje.
Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu