Žena koja je učestvovala u teškoj nesreći u Banjaluci otpuštena iz UKC

Izvor:

Nezavisne

16.10.2023 09:46
Жена која је учествовала у тешкој несрећи у Бањалуци отпуштена из УКЦ

Božana Damjanović (46) iz Banjaluke, koja je škodom fabija učestvovala u saobraćajnoj nesreći u kojoj su u subotu u ovom gradu poginula dvojica mladih Banjalučana, puštena je na kućno liječenje.

Uz navođenje njenih inicijala, potvrđeno je to za "Nezavisne novine" iz Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske.

U nesreći je, podsjetimo, povrijeđena i pješak Slavka P. (65) iz Mrkonjić Grada, a ona je, kako je rečeno iz UKC-a, na liječenju u Klinici za ortopediju i traumatologiju.

Бањалучко тужилаштво након смрти Бојића: Биће наложена обдукција

Banjalučko tužilaštvo nakon smrti Bojića: Biće naložena obdukcija

David Bojić (24) iz Banjaluke, koji je u povrijeđen u ovoj saobraćajnoj nesreći, preminuo je u UKC usljed zadobijenih povreda. 

Podsjetimo, u saobraćajnoj nesreći poginuo je i dvadesetčetvorogodišnji Banjalučanin Mladen Malić.

(Nezavisne)

Podijeli: