FIBA Liga šampiona

Igokea poražena od Hapoel Holona

• Izvor: ATV
  • 22.10.2024. 20:56

Košarkaši Igokee poraženi su od Hapoel Holona rezultatom 92:82 u trećem kolu FIBA Lige šampiona.

U prilično efikasnom prvom poluvremenu Igosi su uspjeli da pariraju domaćinu i na odmor odu sa prednošću od četiri poena.

Ipak, loš start drugog poluvremena i serija 17:0 Hapoela potpuno su preokrenuli momentum utakmice, iako su izabranici Nenada Stefanovića u završnici prišli na jednocifren zaostatak.

Dragan Milosavljević sa 18 poena bio je najefikasniji u redovima Igokee, pratili su ga Sakar Anim i Brajs Džouns sa po 15, dok je Terel Karter ubacio 13 poena.

Hapoel su do trijumfa vodili Taker i Zalmanson sa po 16 poena.

Pogled na tabelu kaže da Igokea nakon tri kola na svom kontu ima pobjedu i dva poraza, kao i ekipa Hapoela koja će u narednom kolu gostovati u Laktašima.