Komentari:
0
U zagrebačkom naselju Kajzerica muškarac je u srijedu naveče naletio na kraljevskog pitona koji je lutao ulicom.
Snimio je zmiju i video objavio u grupama naselja ne bi li pronašao vlasnika.
Jedan od članova grupe angažovan u bezbjedan povratak zmije potvrdio je za Dnevnik da je pronađena vlasnica.

CIK u Prištini odbio da ovjeri učešće Srpske liste na izborima
"Pronašli smo vlasnicu i zmija će joj biti vraćena. Prije nego smo pronašli vlasnicu, kontaktirao sam Dumovec koji me povezao sa Zoološkim vrtom Zagreb. Iz Zoološkog su nam rekli da možemo njima dostaviti zmiju, ali obzirom se vlasnica u međuvremenu javila - problem je riješen", poručio je.

Republika Srpska
10 mj
0
Košarka
10 mj
0
Gradovi i opštine
10 mj
0
Republika Srpska
10 mj
0Najnovije
13
19
13
13
13
05
13
00
12
57
Trenutno na programu