Izvor:
Indeks

Na Fejsbuk profilu "Prometne zgode i nezgode" objavljen je video iz Omiša u kojem se muškarac vozi na trotinetu ispred zgrade policije, a na ramenu nosi jagnje.
"Romobilist u akciji ispred zgrade policije. Nema kacigu, ali ima ručak na ramenu", piše u opisu snimka.
Prizor je nasmijao mnoge i izazvao mnogo komentara.
"Ni janje nema kacigu", "A meni piše kaznu ako nemam kacigu", "Ovo treba prikazati u turističkoj kampanji", "Neće ovaj pasti, a pogotovo janje, mesar je to", "Treba ga kazniti što nema janje reflektirajući prsluk i kacigu", "Moli Gospu", "Koji kralj", "Koja elegancija, umjetničko klizanje u paru", "Spretnog li momka", "Janje na ramenu znači da ima prednost prolaza", neki su od komentara ispod videa koji je skupio više od 200.000 pregleda.
Najnovije
15
33
15
25
15
20
15
12
15
07
Trenutno na programu